شرایط و قوانین عمومی در مسترربات

ما در مسترربات منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده عمل می‌کنیم و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. هرگونه تغییر در شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مسترربات در این صفحه قابل مشاهده ست و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

به دلیل مشکلات پیش آمده در زمینه ویروس کرونا، امکان تأخیر در ارسال سفارشات وجود دارد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و پیشاپیش پوزش میطلبیم.

در صورتی نیاز به هرگونه سوال و پشتیبانی با شماره و پست الکترونیکی زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۷۵۸۴۴۷۳۷ ( امکان پاسخگویی در تلگرام و واتساپ هم امکان پذیر می باشد)

info@misterrobot.ir

لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش و فاکتور شدن آن، امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود ندارد.

رویه های بازگشت کالا

در فروشگاه اینترنتی مسترربات هدفمان همیشه تلاش به تهیه کالاهای اصلی و ضمانت بوده است. در همین راستا می کوشیم تا سفارشات در کمال سرعت و سلامت فیزیکی به دست شما مشتریان گرامی برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید، برای شما مشتریان گرامی مشکلاتی پیش آید که در این موارد با توجه به شرایط مشخص شده، به شما خدمت رسانی خواهد شد.

کالاهایی که به عنوان هدیه همراه با کالای خریداری شده ارسال میشود، شامل ۷ روز مهلت تست و بازگشت نمیشود.

کالاهایی که شامل گارانتی شرکتی می باشند، در صورت بروز مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد.

برای سایر کالاها که نیاز به مهلت تست دارند، مسترربات ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

شرایط استفاده از بازگشت ۷ روز کالا

در صورت بروز مشکل فنی تا مدت ۷ روز تماس گرفته و به سایت اعلام نمایید.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط تیم مسترربات کنترل و بررسی می شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول سرویس فوق می شود. همچنین این سرویس، اشکال های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود.

کالاهایی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی میباشند شامل ضمانت بازگشت کالا نمیباشند.

لازم است تمام اقلام همراه و جعبه اصلی کالا در بسته بندی مناسب فرستاده شود.

در صورت استفاده نادرست از کالا از قبیل ضربه، شکستگی، خط و خش، نصب و را اندازی و استفاده نامناسب و متفاوت با پیشنهاد سازنده که در دفترچه راهنمای کالا درج شده، سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده در سایت پس از دریافت کالا باید طی مدت ۲۴ ساعت از طریق تلفن یا مراجعه حضوری یا فرم ارتباط با ما در قسمت پنل کاربری فورا اعلام شود.

ملاک مغایرت کالا تنها مشخصات فنی درج شده میباشد و  عکس کالا، ملاک مغایرت نمیباشد.

در صورتیکه مغایرت کالا، بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا، قابل تشخیص باشد، سایت تنها در صورتیکه بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده میگیرد.

در صورتیکه که کالا دارای ایراد فیزیکی یا شکستگی باشد یا در طی حمل دچار شکستگی شود باید طی مدت ۲۴ ساعت از طریق تلفن یا مراجعه حضوری فورا اعلام شود.

باید کاربر قبل از ارسال کالا از طریق تماس تلفنی هماهنگی های لازم را انجام دهد سپس اقدام به بازگشت و ارسال کالا کند.